Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Написання радіодиктанту

9 листопада 2021 о 10:22 | Кермощук І. З. | немає коментарів

19 листопада відбувся конкурс Міс Золота Осінь серед учнів 5-8 класів
Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, забути про будні і постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та радість. Так і наші учасниці перенесли нас в світ краси та позитиву.

9 листопада 2021 о 09:23 | Кермощук І. З. | немає коментарів

Нагородження учнів за активну участь в конкурсах

8 листопада 2021 о 09:21 | Кермощук І. З. | немає коментарів

18 жовтня було проведено ряд тематичних заходів година спілкування, уроки мужності та Козацькі змагання.
14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.

8 листопада 2021 о 09:05 | Кермощук І. З. | немає коментарів

Фото зі своїми домашніми улюбленцями

5 листопада 2021 о 09:23 | Кермощук І. З. | немає коментарів

29 вересня в стінах нашої рідної школи відбулося свято «Моєму вчителю присвячується…». З самого ранку учні 11 класу привітали своїх наставників самими теплими словами вдячності, оформили школу та підготували свято В кожній вітальній хмаринці вчителі відчули щирість, теплоту, неповторність почуттів своїх вихованців.
11 клас організував для вчителів концертну програму, яка нікого не залишила байдужим. Діти показали неабиякий талант, розкрили свою душу, а вчителі від душі посміялися, дехто навіть сльозу проронив.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Були створені різні композиції, активну участь брали всі учні.

Що понеділка проводиться відкрита лінійка для учнів школи

«Здоров’я кожної людини – це його багатство» – під таким гаслом у Замагорівському ліцеї пройшо Тиждень фізичної культури та спорту. (за окремим планом)
З 13.09 - 17.09 2021 року

17 вересня відбулася Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання

1 вересня 2021 в Замагорівському ліцеї відбувся перший урок присвячений відзначенню 30-ї річниці Незалежності України.

Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Не менш важливим він буде для учнів 11 класів, яким доведеться обирати професію, які будуть втілювати отримані знання в дорослому житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
Директор школи Кермощук І.З. привітала шкільну родину зі святом Першого дзвоника, побажала всім натхнення, здоров'я та миру над головою. «Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і зазвичай нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. В цей складний час ми хочемо, щоб в кожному серці зберігалася любов до рідної Батьківщини, щоб лани її розквітали, птахи співали, а наші діти жили у спокої і злагоді!»

Відзначення День Прапора України